Header

یکی از رازهای بزرگ موفقیت،از دیگران و موفقیتشان کپی نکردن است

یکی از رازهای بزرگ موفقیت،از دیگران و موفقیتشان کپی نکردن است

شاید خیلی وقت ها دیده باشید شرکت ها و کسب و کارها و یا حتی در زمینه هنر و موسیقی و آهنگسازی و ترانه سرایی بسیاری راه کپی برداری از ادمهای موفق را پیش میگیرند.

شاید این کار سود آور یا حتی کمی مورد توجه قرار بگیرد ولی به هیچ وجه شما را به نفر اول تبدیل نخواهد کرد .

مثال واضح آن برای شرکت اپل و سامسونگ و شرکت کوکاکولا و پپسی است اما هر دو در کار و رشته خود نفر اول یا دومی دارند هر دو محصولات مشابهی دارند و ثروت قابل توجهی اما یکی از دیگری همیشه در تلاش بیشتر است تا بتواند به رقیبی دست نیافتنی برسد یا ارزوی سبقت از إن را داشته باشد اما باید بدانیم که اپل همیشه اپل است و کوکاکولا همیشه کوکاکولا و هر روز هم این شرکتها به دلیله سرمایه کلانی که دارند بزرگتر و قویتر میشوند و جایی برای رقیب خود نخواهند گذاشت .

در نتیجه اگر نفر اول باشید در هر زمینه و سبک و کار شما موفق تر خواهید بود چون همیشه ایده های ناب شما مورد توجه قرار خواهد گرفت ولی کپی برداری از یک شخص یا برند بزرگ ، شما را همیشه نفر دوم نشان میدهد و همواره شما نیاز دارید به دنبال نفر اول بدوید .

بنابر این همیشه نفر اول باشید و برای آن بجنگید . شاید ایده و اجاری آن طول بکشد یا هزینه ای برای شما در بر داشته باشد اما همیشه جواب خواهد داد و شما را به ثروت قابل توجهی خواهد رساند .

مهران عباسی

یکی از رازهای بزرگ موفقیت،از دیگران و موفقیتشان کپی نکردن است

http://www.musicfm.ir/?p=8132

موارد مرتبط

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.